Loading...

Mūsu restorāni Tex-Mex piedāvā unikālu iespēju izbaudīt augstas kvalitātes meksikāņu, spāņu un amerikāņu virtuvi mājīgā atmosfērā kādā no mūsu 3 restorāniem Rīgā, Liepājā vai Ventspilī. Ēdienkarte ir tapusi pēc vairāku izcilu šefpavāru receptēm, kuri lieliski zina – burvība slēpjas smalkās detaļās. Vienalga, vai dod priekšroku asiem meksikāņu virtuves šedevriem, vai svaigām un vitamīniem bagātām dabas veltēm – šī būs īstā vieta, kur izbaudīt lielisku ēdienu labā kompānijā.

Ja spraigais dienas ritms liedz nesteidzīgi baudīt maltīti pie mums uz vietas – droši izmanto iepēju pasūtīt mūsu ēdienu uz mājām vai biroju. Gaidīsim jūs arī brīvdienās, kad Tex-Mex restorānos valda karsta ballīšu atmosfēra!

Biznesa Pusdienas
Apskatīt ēdienkarti
Rezervē galdiņu

Tex-Mex restorāns Rīgā, Dzirnavu ielā 59, kas tautā dēvēts arī par “Pagrabiņu,” atvērts tālajā 2004. gadā, un šogad atzīmē savu 15 gadu jubileju. Šis sākotnēji bija pirmais Klondaikas restorāns, un pēcāk tika pārveidots par otro Tex-Mex tīkla restorānu. Restorāns atrodas pašā Rīgas centrā, dažu minūšu gājienā no Esplanādes un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, tāpēc apkārtnē atradīsiet plašas izklaides un atpūtas iespējas, kur iegriezties pēc gardas maltīties.

Restorāna apmeklētāju rīcībā ir veseli divi stāvi – pirmais stāvs un pagrabstāvs (kas arī izskaidro “Pagrabiņa” nosaukumu). Kopā šajā restorānā un bārā baudīt izklaidi un atpūtu var aptuveni 100 personas. Savukārt vasaras terase ar papildu 75 sēdvietām ir atvērta no maija sākuma līdz pat septembra beigām. Vasaras sezonā ir pieejama īpaša grill ēdienkarte, un pavārs ēdienu pagatavo turpat, pagalmā – vasaras virtuvē.

Skatīt atrašanos vietu kartē

Vienīgais Tex-Mex restorāns Liepājā atrodas Stendera ielā 3. Šis restorāns pieder “GMG” koncernam, un ir viens no trim restorāniem Latvijā. Šajā Tex-Mex restorānā nobaudīt varēsiet ne tikai meksikāņu ēdienus, bet arī spāņu virtuves šedevrus. Restorāns atrodas Liepājas centrā, dažu minūšu attālumā no Liepājas teātra, un netālu no koncertzāles “Lielais Dzintars,” tāpēc pēc kultūras pasākumiem nepalaidiet garām iespēju iestiprināties omulīgajā Tex-Mex restorānā.

Arī šī restorāna klienti burvīgo Tex-Mex atmosfēru var baudīt divos stāvos, no kuriem otrajā apmeklētāji varēs ne tikai baudīt meksikāņu un spāņu ēdienu, bet arī nodoties aktīvai atpūtai, jo šeit ir arī viena no vietām, kur Liepājā iespējams uzspēlēt biljardu, dartu un novusu.  Restorāna ietilpība ir aptuveni 100 cilvēki, bet vasaras terase ir atvērta no maija sākuma līdz septembra beigām, un tajā vasarīgu atpūtu varēs baudīt vēl papildu 50-60 cilvēki. Vasaras sezonā ir pieejama īpaša grill ēdienkarte, un pavārs ēdienu pagatavo turpat, pagalmā – vasaras virtuvē.

Skatīt atrašanos vietu kartē

Ganību ielā 14, Ventspilī, varēsiet atrast Tex-Mex restorānu, kurš 2016. gadā konkursā “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī” kategorijā “Restorāni” ieguva 3. vietu. Restorāns atrodas Ventspils centrā, pāris minūšu attālumā no Lielā Laukuma un aptuveni 10 minūšu attālumā no Reņķa dārza, – pēc lieliskas maltītes varēsiet baudīt lielisku pastaigu pa Ventspils skaisto pilsētas centru.

Šī Tex-Mex restorāna pavāri iepriecinās ar ne tikai meksikāņu, bet arī dažādiem eiropeiskiem ēdieniem, kas neatstās vienaldzīgu it nevienu! Nobaudīt meksikāņu ēdienu šeit varēsiet ne tikai draugu lokā ikdienā, bet varēsiet arī izmantot īpašu izdevību pasūtīt banketu atsevišķā banketu zālē ar ietilpību līdz pat 40 cilvēkiem.

Skatīt atrašanos vietu kartē