RWC Noteikumi

 1. Lai pieteiktos Respecto Winners club klienta kartei, klientam jāaizpilda pieteikuma anketa, norādot tajā nepieciešamos datus un jāiesniedz spēļu zāles personālam. 
 2. Klients tiek reģistrēts klienta karšu lietotāju datu bāzē, pamatojoties uz aizpildīto pieteikumu. 
 3. Lai, spēlējot spēļu automātus, uzkrātu bonusa punktus, izsniegtajai kartei spēles laikā ir jābūt ievietotai spēļu automāta karšu lasītājā. 
 4. Karti aizliegts nodot trešajām personām, kas var būt par pamatu tās un uzkrāto bonusa punktu anulēšanai.
 5. Pārziņiem ir tiesības anulēt karti, ja tiek pārkāpti klientu kartes lietošanas noteikumi.
 6. Klientam ir tiesības apmainīt bonusa punktus pret naudu vai kredītpunktiem.
 7. Klientam ir pienākums apmainīt bonusa punktus pret naudu vai kredītpunktiem, ja klienta kartē uzkrāto bonusa punktu kopsumma dienā ir sasniegusi 190000 bonusa punktus.
 8. Klients vienā darba dienā ir tiesīgs samainīt pret naudu vai kredītpunktiem ne vairāk kā 190000 bonusa punktus. 
 9. Respecto Winners club klienta karte darbojas tikai SIA “Furors” spēļu zālēs, kurās spēļu automāti ir aprīkoti ar Nexio karšu lasītāju, SIA “Furors Cafe” bāros, SIA “GMG Restaurants” restorānos, trauku nomā un banketērijā, kā arī SIA “Furors BF” veikalos.
 10. 12 mēnešu laikā klientam ir iespēja pieteikt 4 mēnešu bonusa brīvdienas, par to iepriekš informējot SIA “Furors” spēļu zāles personālu. Bonusa brīvdienu laikā klienta kartes līmenis netiks mainīts. 
 11. Respecto Winners club klienta kartei var pietekties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Personas datu apstrāde

 1. Pārziņi SIA “Furors” (reģ.Nr. 40003171152, jur.adrese. Brīvības iela 186, Rīga), SIA “Furors Cafe” (Reģ.Nr. 40003963896, jur.adrese. Brīvības iela 186, Rīga), SIA “GMG Restaurants” (Reģ.Nr. 40103951291, jur.adrese. Brīvības iela 186, Rīga) un SIA “Furors BF” (Reģ.Nr. 40003963858, jur.adrese. Brīvības iela 186, Rīga) (turpmāk tekstā – Pārziņi). 
 2. Klientu personas datu apstrādes mērķi: klienta identificēšana, bonusu punktu piešķirsanas un aprēķināšanas administrēšana, marketinga nolūkos, iekšējās grāmatvedības nolūkos, statistikas un tirgus analīzes nolūkos. Personu datus izmantos tikai un vienīgi tam pilnvarotas personas.
 3. Lai nodrošinātu Respecto Winners club klienta kartes bonusus, klientam personalizētus piedāvājumus un individuālu apkalpošanu saskaņā ar Privātuma politiku), Pārziņi veiks klienta iesniegto personu datu apstrādi šīs lojalitātes programmas ietvaros.
 4. Drošības nolūkos SIA “Furors” apstrādās Respecto Winners club klienta kartes lietotāja fotoattēlu.
 5. Klientam jebkurā brīdī ir tiesības atteikties no minēto piedāvājumu saņemšanas, nosūtot rakstveida paziņojumu vai elektronisku ar drošu elektornisku parakstu parakstītu paziņojumu uz epastu respecto@respecto.lv. 
 6. Ja Klients norādījis savu epastu un/vai telefona numuru, taču nav atzīmējis, ka piekrīt kontaktinformācijas izmantošanai izvirzītajiem mērķiem, attiecīgā informācija uz norādīto kontaktinformāciju netiks sūtīta. 
 7. Datu aizsardzības speciālista tel. +371 25480290 un epasts: DatuSpecialists@gmg.lv.
 8. Papildu informācija Privātuma politikā (pieejama mājas lapā www.klondaika.com).