Mūsu produkti

Iepazīsties ar mūsu Klondaika produktiem. Izzini to stāsu un dodies nobaudīt tos jebukrā no mūsu Klondaika izklaides vietām Latvijā!

Klondaika vodka

Degvīns tiek gatavots, izmantojot “Luksa” šķirnes jeb augstākā tīrības līmeņa pārtikas spirtu, kā arī tā gatavošanā tiek izmantots izcilas kvalitātes pazemes avotu ūdens. Lai degvīns būtu kvalitatīvāks, attīrīšanas procesā tiek veikta trīskārša filtrācija, tostarp izmantojot sudraba filtru. Turklāt jāuzsver – atbalstot Latvijas ražotājus, degvīna gatavošanā tiek izmantoti 100% Latvijas graudi.

Degvīns jau izsenis bijis vēsturisks dzēriens, ko cilvēki izmanto dažādiem mērķiem – tas var būt dzēriens pasākumos, dāvana svētkos un pat kā sastāvdaļa šaujampulvera ražošanā, ko viduslaikos plaši izmantoja Krievijā. 14. gadsimtā Lielbritānijas slepenais aģents Maskavā pirmo reizi vēsturē degvīnu nodēvēja par Krievijas nacionālo dzērienu. Dzēriena garša ir viena no tām īpašībām, kas nosaka tā popularitāti un lietojumu. Lai arī degvīna tradīcijas ir aizgūtas no Krievijas, tomēr neskatoties uz to arī Latvijā ir izveidojusies īpaša degvīna lietošanas un ražošanas kultūra.

Klondaika alus

Šis ir otrais Klondaika zīmola alus, kas, salīdzinot ar iepriekšējo brūvējumu, ir filtrēts un ar samazinātu grādu daudzumu. Latvijas alus darītavām tika dots uzdevums radīt alu, kā grādi būtu starp 5% un 5,5%, un rezultātā tapa lāgera tipa alus ar citra apiņiem un klasiskais lāgera alus ar patīkamu karameļu “piesitienu”.

Sākotnēji, lai noteiktu favorītu starp vairākiem variantiem, lūdzām klientu grupu novērtēt vairākus no Latvijas ražotāju brūvējumiem, un rezultātā viennozīmīgi lielāku piekrišanu gan grupas dalībnieku, gan Klondaika ekspertu vidū guva pašreizējais Klondaika alus. Alus tapis Cēsu alus darītavā, un tas ir viegls lager tipa alus, kas itin piemērots būs gan nakts ballītē, gan mierīgā vakara pasēdēšanā draugu lokā.

Klondaika Melnais Bruņinieks

Papildinājums mūsu Klondaika dzērienu produkcijā – Mūrbūdu melnais sidrs. Šis is pussalds ābolu sidrs, noturēts 2-3 mēnešus uz smagi dedzinātu amerikāņu ozolu (heavy charred), sajaukumā ar tumšo ķiršu sulu un piesaldināšanai izmantots karamelizēts brūnais moskvado cukurs. Krāsa tumši brūngan sārta, ja netiek izgaismots, melna. Aromātā jūtams tumīgums un karamele, un pat rupjmaizīgas notis, garšā pirmkārt dominē amerikāņu ozola tipiskās vaniļas un karameles notis, kam seko sulīgs augļainums un saldas ķirša notis pēcgaršā.

Spartaks

Laikā, kad Indija bija Lielbritānijas kolonija, pāri jūrai ar kuģiem uz Indiju tika vestas mucas ar gaišo eilu. Lai alus varētu izturēt garo jūras ceļu, tas parasti bija stiprs un alum bagātīgi pievienoja dabīgo antiseptiķi – apiņus. No tā laika pasaule pazīst Indijas gaišo eilu jeb IPA. Lai šo alu padarītu vieglāk dzeramu, tika radīts IPA paveids Session IPA. Alus darītava “Viedi” radījuši jaunu vilni plašajā rūgto alu okeānā, ņemot talkā divu veidu iesalus un 3 dažādu apiņu veidus, kuri šajā alū netiek žēloti, sasniedzot vismaz 6 gramus uz katru gatavo alus litru!

Pateicoties alus darītavai “Viedi” ir radies mūsu Craft alus kopprodukts – Spartaks! Kāpēc Spartaks? Iemesls ir pavisam vienkāršs, vēsturiski, bijušā kinoteātra “Spartaks” telpās atradās viena no mūsu leģendārākajām Klondaika izklaides un atpūtas vietām. Tieši tāpēc – īpašam eilam – īpašs nosaukums!

Virgo

Hefeweizen ir Vācijas alus stils, kas izceļas ar savu svaigo, augļaino un viegli dzeramo raksturu. Šis stils ir pazīstams ar savu miglaino izskatu un raksturīgo augļu aromātu. Hefeweizen alus bieži tiek pasniegts ar citronu šķēlīti, lai izceltu tā svaigumu un augļaino aromātu. Šo alu visbiežāk bauda vasarā, jo tas ir patiesi atsvaidzinošs un atspoguļo Vācijas alus darītāju labākās tradīcijas, kas ir iemiesotas šajā burvīgajā dzērienā. Tāpat sadarbībā ar alus darītavu “Viedi” ir radies otrs mūsu Craft alus kopprodukts – Virgo! Kāpēc Virgo? Iemesls ir tāds pats, kā alum Spartaks. Vēsturiski Matīsa ielā atradās vēl viena no mūsu zināmākajām Klondaika atpūtas vietām, kuras neoficiālais nosaukums bija Virgo.