Mūsu produkti

Iepazīsties ar mūsu Klondaika produktiem. Izzini to stāsu un dodies nobaudīt tos jebukrā no mūsu Klondaika izklaides vietām Latvijā!

Klondaika vodka

Degvīns tiek gatavots, izmantojot “Luksa” šķirnes jeb augstākā tīrības līmeņa pārtikas spirtu, kā arī tā gatavošanā tiek izmantots izcilas kvalitātes pazemes avotu ūdens. Lai degvīns būtu kvalitatīvāks, attīrīšanas procesā tiek veikta trīskārša filtrācija, tostarp izmantojot sudraba filtru. Turklāt jāuzsver – atbalstot Latvijas ražotājus, degvīna gatavošanā tiek izmantoti 100% Latvijas graudi.

Degvīns jau izsenis bijis vēsturisks dzēriens, ko cilvēki izmanto dažādiem mērķiem – tas var būt dzēriens pasākumos, dāvana svētkos un pat kā sastāvdaļa šaujampulvera ražošanā, ko viduslaikos plaši izmantoja Krievijā. 14. gadsimtā Lielbritānijas slepenais aģents Maskavā pirmo reizi vēsturē degvīnu nodēvēja par Krievijas nacionālo dzērienu. Dzēriena garša ir viena no tām īpašībām, kas nosaka tā popularitāti un lietojumu. Lai arī degvīna tradīcijas ir aizgūtas no Krievijas, tomēr neskatoties uz to arī Latvijā ir izveidojusies īpaša degvīna lietošanas un ražošanas kultūra.

Klondaika alus

Šis ir otrais Klondaika zīmola alus, kas, salīdzinot ar iepriekšējo brūvējumu, ir filtrēts un ar samazinātu grādu daudzumu. Latvijas alus darītavām tika dots uzdevums radīt alu, kā grādi būtu starp 5% un 5,5%, un rezultātā tapa lāgera tipa alus ar citra apiņiem un klasiskais lāgera alus ar patīkamu karameļu “piesitienu”.

Sākotnēji, lai noteiktu favorītu starp vairākiem variantiem, lūdzām klientu grupu novērtēt vairākus no Latvijas ražotāju brūvējumiem, un rezultātā viennozīmīgi lielāku piekrišanu gan grupas dalībnieku, gan Klondaika ekspertu vidū guva pašreizējais Klondaika alus. Alus tapis Cēsu alus darītavā, un tas ir viegls lager tipa alus, kas itin piemērots būs gan nakts ballītē, gan mierīgā vakara pasēdēšanā draugu lokā.